Pro rok 2019 si dáváme pauzu, předběžná rezervace pro nejbližší termín, červen 2020, revolmove@gmail.com

(R)evoluce v Jizerských horách

"Running iQ"  

 

Náš již druhý ročník výuky běžecké techniky se špetkou teorie a  individuální analýzy. Pokud se provádí správně a chytře, běh je nejúčinnější nástroj pro udržení zdraví, základní lidská dovednost i nejoblíbenější sportovní aktivita, která dává mnohonásobně více, než bere.

Běhání IQ.jpg

Bohužel, většina lidí nikdy neobjeví opravdové kouzlo a umění běhu, jelikož jejich snaha končí výběrem běžecké obuvi, hodinek a oblečení a končí zraněním a ztrátou motivace. Pokud patříte mezi začátečníky i pokročilé a chcete běhat lépe, rychleji, déle a bez zranění, rád vás postavím na správnou trať. 

 

"Běh ještě nikdy nikoho nezranil, pouze lidská blbost a zbytečný spěch."

 

Jsme V tom s vámi:

Každý účastník kurzu se stává součástí poradenství, kde budeme řešit překážky při začlenění tohoto cvičení do každodenního života po skončení kurzu. 

 

GOPR0503-0.08.10.264.jpg

Výuka + Metoda

Výuka bude probíhat pod vedením certifikovaného Born to Run trenéra diagnostiky, techniky a bioenergie běhu. Tento kurz bude zaměřený na diagnostiku, analýzu a výuku techniky běhu, chůze a zdravých chodidel. Dále se zaměříme na urychlení regenerace, stupňování náročnosti, dýchání a protahování.  

 

Ubytování

Pro tento pobyt míříme do poklidného prostředí obce Karlov. Střechu nad hlavou nám poskytne Vila Tichá Říčka. Nechte se probudit šploucháním potůčku, otevřete okna do přírody, co víc si přát?

 
P1150397.JPG

Prostory pro cvičení

Analýza, výuka a doplňkové cvičení proběhnou v okolí Karlova. V případě nepřízně počasí zamíříme do místní tělocvičny v Josefově dole. Samozřejmě využijeme i krásu přírody Jizerských hor pro uvolnění těla a vyčištění hlavy.  

 
 
 

O ČEM VLASTNĚ JE BĚHÁNÍ?

"Běh je pro mne srdeční záležitostí, co začala absolutní nechutí i odporem, a postupně se rozvíjí do nadšení, bez kterého nelze existovat. Svobodu, kterou prožívám při svých výletech, se dá pouze přirovnat k mému prvnímu kolu či řidičáku. Každý krok je unikátním orazítkováním cesty. Všechny systémy těla se podílejí na tomto úsilí a zážitky jsou tak mnohem intenzivnější. Tělo a mysl sílí každým tréninkem. Se vzrůstající vzdáleností, rychlostí a věkem však přichází riziko zranění a správná technika i regenerace se stává nutností."

- JIŘÍ KADEŘÁBEK

 
 
 

Součástí  "Running iq" Pobytu je:

20180628_161324.jpg
  • Výuka základní techniky běhu

  • Diagnostika a analýza současné běžecké techniky

  • Cviky pro napravení biomechanických nedostatků

  • Proces urychlení regenerace

  • Jak vybírat běžeckou obuv a náprava chodidel

  • Tištěný manuál pro každého účastníka

  • Jak stupňovat intensitu a nevyhořet


Rezervace→revolmove@gmail.com

Cena Pobytu→ 4500,- Kč *

(kapacita je omezena na max. 8 lidí)


**V ceně jsou veškeré poplatky + ubytování, snídaně, oběd, večeře, ale především roční poradenství zdarma po skončení pobytu. Nevratná záloha 2000,- Kč je splatná do 14 dnů od registrace pro kurz, potom vaše místo uvolníme dalšímu zájemci.

**Dodatečné informace od nás obdržíte v emailu po zaregistrování.

***Doprava na místo konání (Obec Karlov - Penzion Jizerky - Vila Tichá Říčka) si zajišťuje každý sám, případně lze uspořádat svoz/odvoz k autobusovému či vlakovému spojení.