MASTER.jpg

KDY SE ZÁVOD KONÁ?

Sobota 05.11.2016

Navrhujeme přijet již o den dříve a ubytovat se na www.penzionjizerky.cz, zvolte Vilu Karlov - vlastní velká kuchyň, nádherný krb a velice útulné prostředí. Doprava na místo startu je totiž, pokud nejedete vlastním vozem, poněkud komplikovaná.

 

KDE SE ZÁVOD KONÁ?

Vila Karlov

Karlov 67, 468 44 Josefův Důl

Jablonec nad Nisou 

 

JAK JE ZÁVOD DLOUHÝ A KUDY VEDE?

20km a vede přes různé povrchy od mechu a kapradí, po lesní a luční cestičky či nové lesní cesty pro bikery. Na trati je max 500m asfaltu. Jedná se zásadně o pravý nefalšovaný trail, kde slovo příroda má ten pravý význam.

 

 

KDE A V KOLIK JE PREZENCE ZÁVODNÍKŮ A START?

Prezence závodníků proběhne v jídelně Vily Karlov 05.11.2016 v 7:00-7:40

*** START 8:00 ***

Pro závodníky, co budou na místě již o den dříve, prezence proběhne v 18:00 v jídelně Vily Karlov.

 

 

JAK JE TO S OBČERSTVENÍM NA TRATI?

Na trati bude jedna občerstvovačka, zhruba v polovině závodu, na které najdete neperlivou vodu, colu, čokoládu, banány, rozinky či slané oříšky na zobání. Bude-li zima, slazený černý čaj je samozřejmostí.

Vzhledem k tomu, že se jedná o závod přírodou, budeme ohleduplní a nebudeme pití rozlévat do kelímků, pro případ, že by se nějaký zatoulal do lesa a my nechceme dělat nepořádek. Proto, prosím, vyběhněte S VLASTNÍ lahvičkou na vodu pokud potřebujete větší přísun tekutin. Na občerstvovačce vám dolijeme, kolik budete potřebovat.

 

JAK POZNÁM, KUDY BĚŽET?

Značení si nemůžete (doufáme :-) ) splést - na větších kamenech, polínkách a cestě - budou nepřehlédnutelné šipky a fáborky. Pokud se bude jednat o velmi nepřehledné místo, bude značení znásobeno, aby kufrování bylo zabráněno. Na trati také budou cedule nesoucí jméno závodu, bude to jasné.

 

KOLIK STOJÍ STARTOVNÉ A DO KDY MUSÍ BÝT ZAPLACENÉ?

 

Startovné činí 360,-

je nezbytné, aby bylo uhrazeno nejpozději do 1.11.2016

 

Registraci provedete na emailovou adresu: revolmove@gmail.com, kde uvedete, že se chcete registrovat na tento závod, v odpovědi pak dostanete veškeré detaily k závodu i k platbě. 

 

*** DNEM 31.10.2016 KONČÍ REGISTRACE ***

Na registrace provedené po tomto datu, nebude brán zřetel.

 

KDE SI MŮŽU NECHAT VĚCI?

Věci si můžete ponechat buď na pokoji, kde budete ubytování, případně si vaše věci dejte do jedné tašky, kterou ponecháte na vile v jídelně (to samé místo, kde proběhne prezence závodníků), případně ve vašem autě.

Zázemí - toalety, sprcha apod. zajištěno

 

A KDE JE CÍL?

Cíl je na startu :-)

Závod je vedený jako okruh, takže tam, kde budete startovat, tak tam také budete sprintovat, s úsměvem na tváři, podél domečků pro skřítky, do cíle!

 

KDE MOHU ZAPARKOVAT?

V místě závodu, a blízkém okolí, budou vyhrazena parkovací místa.

 

... A CO VÁS JEŠTĚ ČEKÁ?

Nejen, že si jedete zaběhat do nádherného kouta Česka v Jizerských horách, kde vás budou vítat srny a veverky, ale také vás čeká v cíli domácí guláš kuchtičky Páji a kofola, pro první 3 v kategorii ženy/muži věcné ceny a diplom pro každého účastníka, přátelská atmosféra a hlavně - zůstanete navždy zapsáni do historie tohoto závodu jako účastníci prvního ročníku!

+

VYHLÁŠENÍ

Vyhlášení proběhne v momentě, kdy doběhne poslední účastník závodu. Bude dost času si dát spršku, pochutnat si na teplém guláši s kofolou a popovídat si o tom, jaké to bylo.
Předpokládáme, že nikdo nebude kufrovat, ale jistě se budete chtít kochat, proto vyhlášení vidíme na 13hod.

Ve 12:00 se uzavře kuchyň a kuchtička Pája se přesune za stůl vypsat diplomy a také vidět tu velkolepou parádu a udělat pár fotek pro vás a budoucí závodníky.

 

POVINNÁ VÝBAVA - NEPŘEHLÉDNĚTE!

Závod je skutečně terén všeho druhu, kde asfalt je urážka, proto zvolte:

* běžeckou obuv určenou do terénu

* oblečení zvolte dle předpovědi počasí a jak vám vyhovuje, ale neprofuk bundou nic nezkazíte

* nabitý mobilní telefon, kdyby byl na trati problém, ať vás najdeme

* lahvičku na pití - ledvinka nebo batůžek? Je to na vás

 

--- Pozor, Achtung, Read Carefully ---

počet míst je omezen na

25 max. ZÁVODNÍKŮ

(neváhejte, nedostane se na každého)

 

Moc se na vás těšíme!