(R)evoluce v Jizerkých horách

"Movement iQ" (Září 2020)  

- Základy přirozeného pohybu - 

Lidské tělo je stavěné pro rozmanitý pohyb a hlavní přínos každodenní aktivity je uchování si životní energie, plného rozsahu kloubů i zdravého rozumu.

Movement iQ je založeno na MOVNAT metodice a slouží k obnově zdraví a sebepoznání skrze procvičování základních přirozených pohybových dovedností i zapojení pohybu do moderního životního stylu. 

Naše těla jsou dokonalá, bohužel se narodila do doby, která již tisíce let neexistuje. Dnešní moderní člověk je vlastně profesionální sportovec. Několik hodin denně, týdně již roky obětujete svůj čas a energii limitovanému pohybu, jak v pracovním, tak soukromém životě. Dříve nebo později si tato jednotvárná činnost vybere svou daň skrze bolest zad, ramen, chodidel, kolen apod.

"Je na ČASE VZÍT ZODPOVĚDNOST DO VLASTNÍCH RUKOU A NOHOU."


Environment.jpg

Výuka + metodika

Program tohoto kurzu bude vycházet převážně ze základních lokomočních i manipulačních Movnat pohybových dovedností a dále z učení Franka Forencich (Exuberant Animal) a Stuarta Browna (National Institute of Play). Naším cílem je dát vám dostatek nástrojů i podporu pro soběstačný přístup k cvičení doma i venku. 

 
BTeBQD1.jpeg

Ubytování

Tento pobyt se odehraje v poklidném prostředí obce Karlov a střechu nad hlavou nám poskytne Villa Tichá Říčka. Nechte se probudit šploucháním potůčku, otevřete okna do přírody, co víc si přát?

 

Prostory pro cvičení

Ideálně budeme po většinu času venku, ale jsme v horách, a to je sázka do loterie. Proto budeme mít k dispozici místní tělocvičnu v Josefově dole, kde případně využijeme některé náčiní pro určité cviky a prověříme vaše dovednosti.


JSME V TOM S VÁMI:

20180628_164241.jpg

→ Každý účastník kurzu obdrží manuál se cviky a stává se součástí poradenství, kde budeme řešit překážky při začlenění tohoto cvičení do každodenního života po skončení kurzu.

 

 Kurz je limitován na max. 8 účastníků pro zachování exkluzivní kvality výuky a bezpečí při cvičení.


A NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT....


 rezervace→revolmove@gmail.com

CENA POBYTU→  4500,- Kč*


*V ceně jsou veškeré poplatky + ubytování, snídaně, oběd, večeře, ale především roční poradenství zdarma po skončení pobytu. Nevratná záloha 2000,- Kč je splatná do 14 dnů od registrace pro kurz, potom vaše místo uvolníme dalšímu zájemci.

**Dodatečné informace od nás obdržíte v emailu po zaregistrování.

***Doprava na místo konání (Penzion Jizerky - Vila Tichá Říčka - Karlov) si zajišťuje každý sám. Případně lze uspořádat svoz/odvoz k autobusovému či vlakovému spojení v Jablonci.