Kdo nezná náš přístup i výuku, bude mile překvapen; ti, co už byli, se chtějí vrátit zpět. O čem je řeč? No přece o (R)evoluci ve výuce cvičení a zdravého životního stylu. Kdo je zmatený, ať se podívá na fotky z předchozích akcí (2016) a pročte se našim zpravodajem, to vám snad trochu napoví, na co se můžete těšit. Jestli máte odvahu s námi v Jizerkách objevit radost z pohybu a naučit se ovládat svoje tělo i mysl, rádi vám pomůžeme.


V roce 2017 se chystáme vylepšit kvalitu i rozšířit nabídku našich pobytových akcí o flexibilitu, běhání a pohybové hry.

Můžete se těšit na následující víkendové pobyty:

 

  • Duben – Flexibilita a protahování - Principy a technika pro zlepšení držení těla, uvolnění svalového přepětí, svoboda pohybu, úleva od bolesti a vykompenzování věčného hrbení a sezení na zadku.
  • Květen - Running iQ1 – Náš první půlroční slet za účelem zlepšení běžecké techniky, regenerace apod. podle Borntorun.com metodiky pro minimalizaci zranění i lepší výkonnost.
  • Červen – Movement iQ1 – Základy všestranného pohybu podle metodiky Movnat.com
  • Červenec – Koncept Pohybové Hry – Pro rodiče, učitele tělocviku, trenéry apod.
  • Srpen – Movement iQ2 – Pokročilý zručný pohyb podle metodiky Movnat.com
  • Říjen – Running iQ2 – Náš druhý slet pro překontrolování a novou diagnostiku, rozvoj techniky a příprava před započetím zimního tréninku.  

Více informací ohledně termínů a programu jednotlivých akcí postupně upřesníme.  

Pokud chcete být informováni, jen co zveřejníme detaily, aby jste nepřišli o místo na těchto akcích, zašlete nám email na:

 

revolmove@gmail.com 

 

Díky za váš zájem, podporu a ochotu se učit a brzy v Jizerkách zase na viděnou.