(R)evoluce v Jizerkých horách

"Movement iQ" (08.09.17 → 10.09.17) 

  - ZÁKLADNÍ KURZ -         

Lidské tělo je stavěné pro rozmanitý pohyb a hlavní přínos každodenní aktivity je uchování si životní energie, plného rozsahu kloubů i zdravého rozumu.

Movement iQ je založeno na MOVNAT metodice a slouží k obnově zdraví a sebepoznání skrze procvičování základních přirozených pohybových dovedností i zapojení pohybu do moderního životního stylu. 

Naše těla jsou dokonalá, bohužel se narodila do doby, která již tisíce let neexistuje. Dnešní moderní člověk je vlastně profesionální sportovec. Několik hodin denně, týdně již roky obětujete svůj čas a energii limitovanému pohybu, jak v pracovním, tak soukromém životě. Dříve nebo později si tato jednotvárná činnost vybere svou daň skrze bolest zad, ramen, chodidel, kolen apod.

"Je na ČASE VZÍT ZODPOVĚDNOST DO VLASTNÍCH RUKOU A NOHOU."


Environment.jpg

Výuka + metodika

Program tohoto kurzu bude vycházet převážně ze základních lokomočních i manipulačních Movnat pohybových dovedností a dále z učení Franka Forencich (Exuberant Animal) a Stuarta Browna (National Institute of Play). Naším cílem je dát vám dostatek nástrojů i podporu pro soběstačný přístup k cvičení doma i venku. 

 
02summer.jpg

Ubytování

Pro tento pobyt se vracíme do poklidného prostředí obce Karlov a střechu nad hlavou nám poskytne Villa Karlov nebo Tichá Říčka. Nechte se probudit šploucháním potůčku, otevřete okna do lesa, snídejte s výhledem do přírody, co víc si přát?

 

Prostory pro cvičení

Ideálně budeme po většinu času venku, ale jsme v horách, a to je sázka do loterie. Proto budeme mít k dispozici místní tělocvičnu v Josefově dole, kde případně využijeme některé náčiní pro určité cviky a prověříme vaše dovednosti v bezpečném prostředí.


JSME V TOM S VÁMI:

→ Každý účastník kurzu obdrží manuál se cviky a stává se součástí ročního online Skype poradenství, kde budeme řešit překážky při začlenění tohoto cvičení do každodenního života po skončení kurzu (více bude upřesněno na kurzu). 

 

→ Kurz je limitován na max. 10 účastníků pro zachování exkluzivní kvality výuky a bezpečí při cvičení.

A NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT....

 


 rezervace: revolmove@gmail.com

CENA POBYTU:  4200,- Kč*

→Zbývají 4 volná místa← 


*V ceně jsou veškeré poplatky + ubytování, snídaně, oběd, večeře. Nevratná záloha je 2000,- Kč splatná do (Datum akce bude upřesněn).

**Dodatečné informace od nás obdržíte v emailu po zaregistrování.

***Doprava na místo konání (Obec Karlov - Penzion Jizerky - Villa Karlov) si zajišťuje každý sám, případně lze uspořádat svoz/odvoz k autobusovému či vlakovému spojení.