Budování Pohybového centra XVIII.

Video novinky

21/03/2016

 

Je tu nové pondělí, které přináší nové zprávy ze světa Pohybového centra v Mladé Boleslavi. Byl to velmi hektický a náročný týden, doslova ve znamení Evolutionu :-) Více se od nás dozvíte z videonovinek.

 

 

1) Evolution Festival v Praze

Celý pátek, sobotu a neděli, jsme byli na výstavě Evolution, která byla zaměřena na alternativní životní přístup. Stánek jsme sdíleli s přáteli z Pathikshoes.cz, kteří vyrábí bosé boty. 

V neděli jsme také měli přednášku, která byla určena všem, kdo se chtěl vymanit z bolesti chodidel a nejen těch, chtěl se dovědět více o bosé obuvi a také o přirozeném pohybu. 

 

2) Přirozený pohyb + přirozený pobyt

Přidejte se k historicky naší první Pohybové (r)evoluci, která se bude konat na místě plné krás - v Jizerských horách.  Bližší informace naleznete po kliknutí na níže uvedený odkaz.

 

 

 

3) Den otevřených dveří

...skoro ťuká na dveře. Již 25/03/2016 se můžete dostavit na den otevřených dveří. Tentokrát to bude hodně o vás - o tom, co vás hlavně zajímá, co byste rádi vyzkoušeli a hlavně o cvičení. Je to výjimečná příležitost pro ty z vás, kteří váhají se registrovat na čtvrtletní kurz. Bude to jízda!

PŘIJĎTE SI VYZKOUŠET NÁŠ PŘÍSTUP A SKRZE POHYB OBJEVTE SAMI SEBE.

PŘIDEJTE SE K (R)EVOLUCI

 

 

PŘÍŠTĚ VÁS ČEKÁ:

 

- (R)evoluce pro Sportovní kluby -

- Výzva II. - Běh Štěpánkou -