Návrat do minulosti

Nejdříve tisíceré díky vám všem, kteří jste se v roce 2016 podíleli na rozšíření myšlenky Revolution Movement. Jsem nesmírně vděčný za to, že jste obětovali svůj čas a energii, abyste si vše vyslechli, a připojili se k poslání, za které jsem se rozhodl bojovat. Dali jste mi možnost vás učit a poznat, a to je pro mne nejcennější dar. Všeobecně mezi studenty panuje názor, že to jsou právě oni, kdo se učí, ale já to mám opačně. Každý z vás je pro mne unikátní hádankou a důvodem, proč se nepřestávám vzdělávat. I nadále naše výuka bude probíhat jen v malých číslech, abych vás mohl zavčas opravit či povysvětlit co a jak a proč, abyste zbytečně nemarnili své úsilí.

Všichni jste jedineční lidé s obrovským pohybovým potenciálem. Váš osobní růst, čelení strachu a hledání kombinace, jak vám pomoci při překonávání té další… a další… a další překážky je to, co mne na této práci baví nejvíce. Tohle je složitá doba a myslím, že jsme dávno překročili práh, kdy stačilo nechat roky nic nedělání plynout bez následků na zdraví. A tak se moje metody mohou zdát některým nováčkům extrémní a divné, ale to už je vaše rozhodnutí, zda jim dáte možnost prokázat svou hodnotu, nebo si najdete vlastní cestu, jak čelit nástrahám života v moderním světě. Já vám i nadále formou kurzů, pobytů, videí i psaní blogu, budu přinášet informace a motivaci, jak plavat proti proudu nemoci, bolesti, pohodlí i lenosti.

Dříve nebo později zjistíte, že od teď až do smrti, nelze uniknout realitě lidské existence. Jste duše uzavřená v těle člověka, a čím lépe se naučíte poznat tento nástroj a zlepšit jeho kapacitu, tím hodnotnější bude váš život. Já pouze vytvářím prostředí a směruji vás zpět na cestu zdraví, ale zbytek je ve vašich rukách a to vyžaduje čas a námahu. Aneb slovy mého hrdiny Bruce Leeho:

„Poznat sám sebe je práce na celý život a proto již nepromarním jediný den.“

Přeji vám krásné Vánoce a šťastný vstup do roku 2017,

a doufám, že se naše dráhy opět zkříží

Jirka K.

 


Co pro vás připravujeme pro rok 2017?

 

osobní trénink.jpg

PRAHA:

Ranní 7.00 – 8.00 Skupinové Lekce Praha Sokol Libeň

 • Út + Čt Leden – Únor (Obsazeno)
 • Po + St Leden – Únor (6 volných míst)
 • * REGISTRACE ZDE *

 

MLADÁ BOLESLAV:

Den otevřených dveří + zkušební lekce pro zájemce o večerní kurz 

 •  Pondělí 02. 01. 17 od 18.00 - 19.00 (Max. 8 lidí)
 •  Pátek 06. 01. 17 od 18.00 - 19.00 (Max. 8 lidí)

*** Rezervujte si místo:

 

Nový večerní kurz 18.00 – 19.15 Ml. Boleslav Skupinová Lekce:

Po + Čt Leden – Únor (6 Volných míst)  * REGISTRACE ZDE * 

 


Více už toho do příštího VÍKENDOVÉ NAUČNÉ POBYTY V JIZERSKÝCH HORÁCH

*Registraci spustíme v Lednu 2017 a více info ohledně struktury výuky, postupně poskytneme na našich stránkách a v newsletteru. 

 • Duben – Flexibilita a protahování - Principy a technika pro zlepšení držení těla, uvolnění svalového přepětí, svoboda pohybu, úleva od bolesti a vykompenzování věčného hrbení a sezení na zadku.   
 • Květen - Running iQ1 – Náš první půlroční slet za účelem zlepšení běžecké techniky, regenerace apod. podle Borntorun.com metodiky pro minimalizaci zranění i lepší výkonnost.
 • Červen – Movement iQ1 – Základy všestranného pohybu podle metodiky Movnat.com
 • Červenec – Koncept Pohybové Hry – Pro rodiče, učitele tělocviku, trenéry apod.
 • Srpen – Movement iQ2 – Pokročilý zručný pohyb podle metodiky Movnat.com
 • Říjen – Running iQ2 – Náš druhý slet pro překontrolování a novou diagnostiku, rozvoj techniky a příprava před započetím zimního tréninku.  

     

+ Náš Exkluzivní K2K Trail Race:

Září – uvidíme, zdali se nám podaří začlenit lukostřelbu do našeho 2. ročníku pro vytvoření letní alternativy biatlonu. Předběžné kategorie budou půlmaraton, maraton a ultra 50km.       

 

Více do 2017 už nevmáčkneme, jelikož kvalita zážitků a výuku každého z vás je pro nás nejdůležitější. Pro ty, na které se nedostane jsem začal tvořit na našem YOUTUBE archiv všeho co učíme: 

 • Movement iQ (vše co se vztahuje k výuce pohybového cvičení)
 • Running iQ (o technice běhu, motivaci, regeneraci apod.)
 • Z(a)tracené Stezky (moje běžecké putování za přírodním kouzlem čech a hledání těch nejkrásnějších cestiček, mapy a popis trati na webu)

 

Tak koukejte dobít baterky přes Vánoční pauzu ať můžeme v lednu vyrazit plnou parou vpřed,

Díky a zas brzo na viděnou,

Jiri Kadeřábek

over and out...