Budování Pohybového Centra V.

Hardware nainstalován

Tak fyzické prostory už stojí a teď začíná práce na těch virtuálních. Naším cílem je usnadnit vám cestu za učením, abychom místo administrativních problémů, mohli řešit ty podstatné - pohybové. Takže, než rozlouskneme zákulisí webového prostředí a ovládneme techniku boje o přežití na sociálních sítích, zde je neoficiálně oficiální seznámení s naší počáteční nabídkou.

 

 

 Pohybové Centrum (R)evolution Movement MB

V našem výukově-pohybovém centru si formou skupinových lekcí nebo osobního tréninku, budete moci vyzkoušet, jak je to s tou vaší fyzickou připraveností/zručností a na vlastní kůži pocítit, jak se naše pohybově založená filozofie liší od tradičních fitness praktik i proč dáváme větší přednost pohybovému tréninku v malých skupinkách před klasickým hromadným cvičením a sportem (podrobný popis a informace připravujeme):

  

Čtvrtletní Skupinové Lekce (max. 6 lidí):

Ø  Pondělí, Středa, Pátek | 6.45 – 8.15 |  (Rezervace na: revolmove@gmail.com)

Ø  Pondělí, Středa, Pátek | 17.45 – 19.15 | (Rezervace na: revolmove@gmail.com)

 

Jednorázová Skupinová Lekce (max. 8 lidí):

Ø  Sobota | 8.00 – 9.30 | (Rezervace via online kalendář)

 

Osobní trénink (pouze po úvodní 30 min. konzultaci):

Ø  2x/3x týdně – 1 měsíc (Rezervace via online kalendáře)

Ø  2x/3x týdně – 3 měsíce (Rezervace via online kalendáře)

 

BTR Běžecká škola

Borntorun.com je celosvětově uznávaný systém výuky/diagnostiky běžecké techniky, chůze a zdravých chodidel. Základ tohoto systému vychází z evolučního vývoje člověka (se špetkou toho moderního výzkumu/vědy, pro snadnější pochopení) a je starý jako lidstvo samo. Pokud se tedy považujete za lidského tvora, je šance, že většina vašeho pohybu po světě bude vyžadovat chodidla, co vás stabilně přesunou tam, kam se vám zlíbí. Proto u nás nerozlišujeme jaký styl cvičení, pohybu nebo sportu je středem vašeho vesmíru a jsme přesvědčeni, že mít zdravé nohy je důležité pro všechny (zvlášť v dnešní sedavě dominantní době, ve které doslova záleží na každém kroku).

 

„Kdo se nebojí, ten svá chodidla objeví.“

 

Poznatky z našeho vyšetření vám navždy změní pohled na vaše nohy a nasměrují vás k radostnému pohybu i požitku z každého kroku, ale co si vybrat???

Ø  Diagnostika/Výuka techniky běhu (Rezervace via online kalendáře)

Ø  Chůze a zdravá chodidla (Rezervace via online kalendáře)

 

    Naše dveře vám otevřeme již v polovině Ledna 2016 a díky prakticko-teoretické seznamovací lekci vám dáme možnost fyzicky propojit svá těla s myslí a stát se strůjcem osudu vlastního rozvoje sebe i druhých. Samozřejmě si můžete osahat/ošlapat naše prostředí, filozofii výuky a zeptat se na vše, co jsme zapomněli zmínit.  

  Dále pro vás připravujeme přednášky, rozhovory, tréninková videa, výzvy a pobyty pro nadšence i zvědavce, co se k nám pravidelně nedostanou. Poslední kousky nezbytně potřebného náčiní a zalesnění našich prostor pro čistší vzduch, se též uskutečňuje téměř denně. Co je však přednostní - aby v pohybovém centru začal pohyb a výuka.

   Rádi si poslechneme vaše názory, dojmy, přání a připomínky (revolmove@gmail.com). Nejdříve nám ale dejte možnost vysvětlit, co stojí za názvem (R)evolution Movement a odkud pochází myšlenka pohybového tréninku. Je též potřeba pochopit, kam jako jednotlivci i lidstvo směřujeme, a jak nás naše každodenní rozhodnutí ovlivňují. Pak je to pouze naše ochota volit, jak s tím tělem naložíme a pro jaký život se rozhodneme, ale o tom zase až příště.

 

Další kapitola:

S prstem na spoušti  

 Zrození myšlenky (R)evolution Movement

 Filozofie pohybového tréninku i cvičení

 

 

P.S. O jiné životní perspektivě

 

Je mnoho lidí, co má spoustu zajímavých nápadů, které nikdy nespatří světlo světa. Je prostě těžké učinit ve světe pozitivní změnu pouhou myšlenkou. Možná nadešel čas o svých představách méně mluvit a, místo vyprávění, přiložit ruku k dílu, než náš čas vyprší. Ano, pouštět se do jakéhokoliv projektu v dnešním světě založeném na touze po bezpečí, pohodlí, jistotě a „co kdyby“ přemýšlení, není snadné. Takže příště, když budete mít ten pocit bezmoci, pochyb a strachu, možná je na místě položit si otázku:

 

„ale kdybys věděl co dělat, co by to bylo?“