Budování Pohybového Centra

Kapitola 1.

Barevný příběh tří bratří aneb natřeme jim to. "

 

Každé prostředí našeho podlaží má svůj hlubší význam a účel, pojďte se seznámit.

Recepce bude náš hřejivý rozcestník s uvolněnou atmosférou, rychlo-šatnou, vůní kafe a možností seznámit se se škálou služeb, které můžete u nás objevit. Proto Míra, náš barevný kouzelník, volil světlý neutrální odstín pro navození světelého dne i v temných zimních měsících. Dále nechal zárubně dveří přetřít na bílou tak, aby prostory našeho centra působily poklidně a barvy splynuly v jedno.

(R)evolution Movement Pohybové centrum je vyladěné do, mé osobní oblíbené, barevné kombinace černá, bílá a kawasaki Ninja zelená. Naším cílem je vytvořit prostředí plné energie s nádechem přírody. Tento prostor je určen pro obnovu lidské potřeby pořádně si protáhnout kostru. Kde dříve byly kanceláře a člověk byl odsouzen k životě na židli, nyní dostane prostor vnímat své vnitřní pocity a znovu objevovat skrytý lidský talent hravosti, radosti z pohybu i možnost zapracovat na své kondici.

Naše běžecká tréninková klinika a vzdělávací centrum se vybarvilo dle vzoru loga společnosti Born To Run (borntorun.com), s kterou chceme do budoucna úzce spolupracovat. Tato společnost, jejíž vědecky podloženou metodiku o běhání, zdraví chodidel a evolučním vytrvalostním vývoji člověka chceme pomoci rozšířit do všech koutů světa, hodlá být jedničkou v oboru výuky běžecké techniky. My chceme být součástí jejího příběhu a pomoc tak druhým předejít zbytečným zraněním i umožnit jim znovu objevit dovednost běhu.       

 

Příští Kapitola: 

„Nový život pro recyklovanou pneumatiku aneb pokládáme podlahu.“

5.jpg