(R)evoluce v Jizerských horách

"Flexibilita" Duben (21.04 - 23.04)

Náš první pohybově naučný kurz flexibility se bude konat v Jizerských horách v Josefově Dole. Tento kurz je určený především pro všechny kancelářské bojovníky, zkrácené sportovce a pohybové nadšence, a jeho účelem je naučit vás, jak obnovit svoje držení těla a zdraví rozsah kloubů tak, abyste se mohli cítit dobře ve vlastní kůži, hýbat se uvolněně, bez omezení a bolesti. Dále je tento kurz pro všechny nevěřící, co nesnáší protahování, nechápou, proč je flexibilita důležitá a co jsou pevně přesvědčeni, že nikdy flexibilní nebudou. 

 

"Jsem moc vděčný za den, kdy jsem objevil podstatu flexibility. Svaly, jež byly roky ztuhlé a zkrácené, se konečně protáhly a uvolnily tlak na klouby. Tělo bylo schopné dostat se do rozsahů, které jsem nikdy nezažil. Ta úleva, uvolnění napětí, narovnání se a spousta neznámých vnitřních pocitů, jak se tělo přenastavuje. Jako bych sám sebe do té doby neznal. Vnitřní dobrodružství a nová svoboda o tom je podstata cvičení flexibility."

 

Jsme V tom s vámi:

Každý účastník kurzu se stává součástí ročního online Skype poradenství, kde budeme řešit překážky při začlenění tohoto cvičení do každodenního života po skončení kurzu (více bude upřesněno na kurzu).  


S&F_second_edition_cover.jpg

Výuka/metodika

Naše metodika pramení převážně z učení Kita Laughlina, který je celosvětově uznávaným učitelem cvičení flexibility pro dospělé. Tuto metodu jsem přizpůsobil pro potřeby současných prací vytížených lidí a upravil pro cvičení v domácím prostředí. Pro tento kurz od nás obdržíte manuál se cviky i místem pro poznámky tak aby po skončení kurzu jste mohli ihned začlenit flexibilitu do svého života. 

 
02summer.jpg

Ubytování

Střechu nad hlavou a teplo domova nám poskytne chata Bludička. O přísun energie a paliva se postará DJ Pája, co bude roztáčet kuchyňské plotny pro vaše hladové krky. Snídaně, oběd, večeře a něco na zub ke kafíčku je samozřejmostí. Pokud si chcete dovést vlastní jídlo, je to na vás. Parkování je přímo u chaty***.

 
IMG_0897.jpg

Cvičební prostory

Cvičení proběhne v prostorách místní tělocvičny ZŠ Josefův Důl, která je od nás, co by kamenem dohodil. Teplo, žíněnky a spousta místa nám postačí ke spokojenosti.   

 

Naučíme vás:

  • Jak se postarat o flexibilitu svého těla s minimálním dopomocí i prostorem
  • Protahování ve dvojicích i trojicích pro maximální zlepšení rozsahu
  • Jak přizpůsobit své prostředí i začlenit cvičení flexibility do každodenního života
  • Jak ovlivňuje současná doba/flexibilita vaše zdraví i náladu
  • Proč je důležité vytvářet správné tvary pozic, než začneme s prací na kondici
  • Rozdíl ve cvičení flexibility u dospělých, dětí a jak se vyvarovat zbytečným chybám  

Odstartujte svou (R)evoluci, rezervujte** si místo na pobytový kurz flexibility:

revolmove@gmail.com

nebo

+420 702 276 011


Posture.jpg

Rádi vás všechny přivítáme - sportovce, nesportovce, učitelé, trenéry, umělce, manželé i zvědavce. Cvičení flexibility není jen o schopnosti udělat provaz, most či rozštěp, nýbrž o schopnosti uvolnit přetažené svalstvo, pracovat s vnitřními pocity, strachy a přenastavit zaryté představy o tom, co naše tělo dokáže.

Tento kurz bude tedy o základních cvicích, sekvencích, principech práce s flexibilitou, bez kterých se stejně nelze dopracovat k náročnějším pozicím, ať už je řeč o gymnastických prvcích, nebo jógových pozicích. To, jestli si dáte nohu za hlavu, podstatné není.

 

Cena Pobytu

3900,- Kč *

(kapacita je omezena na max. 12 lidí)

 


*V ceně jsou veškeré poplatky + ubytování, snídaně, oběd, večeře. Nevratná záloha je 2000,- Kč splatná do 16.04.2017

**Dodatečné informace od nás obdržíte v emailu po zaregistrování.

***Doprava na místo konání (Josefův důl - chata bludička) si zajišťuje každý sám. případně lze uspořádat svoz/odvoz k autobusovému či vlakovému spojení.