První výzva (R)EVOLUTION MOVEMENT – Borecký Půlmaraton

 

--- Pozor ---

Akce Již Úspěšně Zakončena Foto a Video Zde

 

 

Martin Hunčovský, pořadatel, pro vás nachystal závod plný stoupání, krás Kokořínska, sem tam silnici okolo luk a skalek, a hlavně závod nabitý úsměvy, radostí a pohostinností rodinného zázemí vlastní.

Na naše triko a běžecké boty od bláta jsme vyzkoušeli, jak úchvatný závod to je. Je to sice ‚jen‘ půlmaraton, ale není obyčejný. Už jen tím, že jej pořádá člověk, který běhu věnuje celý život, oběhl Českou republiku, uběhl Spartathlon, běhají jeho dva synové a i žena je duší závodnice, byť je vášnivá volejbalistka.

 

Je to výzva, ve které si užijete závodní euforie, nasajete krás přírody a pochutnáte si na domácí baště - po doběhnutí - v podobě gulášku.

Co vás tedy čeká? Propozice a videozáznam z předchozího ročníku, ať se namlsáte.

POZOR! Je nutné, abyste vyplnili přihlášku, kterou najdete zde a odeslali ji na emailovou adresu martin.huncovsky@quick.cz případně nás registrací pověřili. Startovné činí 250,- jste-li členy PIM běžeckého klubu, pouze 220,- Je potřeba jej uhradit nejpozději do 21.2.2016!!!

Do políčka v přihlášce běžeckého klubu vyplňte (R)EVOLUTION MOVEMENT

Zvládneme to jako parta!

Po celou dobru závodu bude s námi i náš kolo-doprovod, tak se podaří (dá-li nám osud hezké počasí) zhmotnit nějakou fotodokumentaci, kterou vám, všem zúčastněným, s radostí dodáme.