Maratón Českým Rájem (Srpen)

- návrat na místo činu -

***JAK TO VŠE DOPADLO NAJDETE ZDE***

 

Maratón Českým rájem - to bylo moje první veřejné vystoupení a seznámení se s běžeckými závody. Říká se, že pro první závod není od věci vybrat si něco, na čem se člověk trochu namlsá a dodá si sebevědomí pro něco náročnějšího. Kéž bych ty rady poslechl. Pozdní start, tropické vedro a přepálení startu - znamenalo brzké vyšťavení a pak už člověk běží jen silou srdce, než nohou. No posuďte sami ze záznamu z předchozího roku 2015:

 

 

Takže, nadešel čas odplaty a vyrovnání účtů. Zároveň už jsem o něco vyběhanější a start závodu je posunut do ranních teplot, které lépe vyhovují mému tělu, takže si dělám naděje na lepší umístění, čas i zážitek. Posledně nebyla chuť vychutnat si výhledy a zákoutí, kterými se trasa táhla a tak letos hodlám vše napravit o zdokumentovat. Kdo ví, třeba se nám poštěstí a i zaprší. Držte nám palce a nebo lépe přidejte se k našemu dobrodružství objevování Čech během.    

 

Co je Maraton českým rájem?

- Máte rádi trochu všeho? Tohle není čistě jen silniční maraton, i když asfalt převažuje. Nejedná se čistě o terénní maraton po kamenitých stezkách, i když místy po kamenitých cestách a pěšině s kořeny poběžíte. Tohle je Maraton Českým rájem, který je o chlup delší než opravdový maraton a je určen pro ty, co nehoní nejlepší časy, nýbrž krásné zážitky. 

 

Kdy a Kde?

- datum závodu je 14.08.2016 se startem v 9:00 od Lepařova památníku.

- prezence závodníků 7:00 - 8:30 u muzea Český ráj (na konci obce Prachov).

 

 

Kdo se přídá k (R)evoluci???

Jaká bude vaše vzpomínka na léto 2016???